WEDSTRIJD
19.12.16 | 1e ronde van de kwal. | Aland Moyna | Mateo Berne | 6-4, 6-0 | Chile F8 | Clay |
STATISTIEKEN
Chile
28.02.97, 27 Jaar
28.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
13.01.98, 26 Jaar
13.01.98, 26 Jaar
Aland Moyna vs. Mateo Berne - onderlinge wedstrijden
19.12.16 | 1e ronde van de kwal. | Aland Moyna | Mateo Berne | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Chile F8 | Clay |
Aland Moyna form & Mateo Berne form
Aland Moyna - laatste wedstrijden
Chile F8 - Clay | ||||
19.12.16 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berne | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Contreras | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.16 Kwalif. | vs. Alex Theiler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chile F7 - Clay | ||||
12.12.16 Kwalif. | vs. Michel Vernier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Besada | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chile F6 - Clay | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chile F5 - Clay | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Capdevilla | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ecuador F3 - Clay | ||||
25.10.16 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Montufar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.16 Kwalif. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Coronel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ecuador F2 - Clay | ||||
17.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Tebet Filho | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F1 - Clay | ||||
10.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Javier Naser | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F22 - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Ho | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F15 - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Maresca | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F14 - Clay | ||||
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Ameal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Soltoianu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Duncan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
16.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alejo Michaux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Gomez Buyatti | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Busch | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Morocco F5 - Clay | ||||
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Santini | 6-76, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
Morocco F4 - Clay | ||||
09.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Hamza Lakhouaja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.15 Kwalif. | vs. David Pamminger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F37 - Hard | ||||
26.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Viu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F36 - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Nagyi | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F32 - Clay | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Valcarcel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Toledo Bague | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Spain F31 - Clay | ||||
28.09.15 2e ronde van de kwal. | vs. Adria Mas Mascolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mateo Berne - laatste wedstrijden
M15 Lujan - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 1-3, - Mateo Berne - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Joel Fausto Garagarza | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Alves | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Mateo Branc | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-72, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Alex Barrena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Agadir - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Iturbe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Villa - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Russo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Mascotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Delnido | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Ramiro Augotr | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Aranguren | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Oliveira | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Farjat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chile F2 - Clay | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |