WEDSTRIJD
12.08.20 | 1e ronde | Alastair Gray | Anton Matusevich | 7-64, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Alastair Gray | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Alastair Gray | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
3-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
3-3 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Alastair Gray | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Alastair Gray | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-5 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Alastair Gray | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
(0) | Anton Matusevich | |
0-0, 1-1, 2-1, 4-1, 4-3, 5-3 | ||
Alastair Gray | (1) | |
0-0, 1-1, 2-1, 4-1, 4-3, 5-3 | ||
(3) | Anton Matusevich | |
0-0, 1-1, 2-1, 4-1, 4-3, 5-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Anton Matusevich | |
Alastair Gray | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-1 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Alastair Gray | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Alastair Gray | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Alastair Gray | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alastair Gray | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alastair Gray vs. Anton Matusevich - onderlinge wedstrijden
31.12.23 | 1e ronde van de kwal. | Alastair Gray | Anton Matusevich | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Oeiras 1 | I. hard |
01.04.23 | Halve finale | Alastair Gray | Anton Matusevich | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Trento | Carpet |
18.02.22 | Kwartfinale | Alastair Gray | Anton Matusevich | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
09.02.22 | 2e ronde | Alastair Gray | Anton Matusevich | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Shrewsbury | I. hard |
12.08.20 | 1e ronde | Alastair Gray | Anton Matusevich | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Alastair Gray form & Anton Matusevich form
Alastair Gray - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Charles Broom | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 7-61, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Luka Talan Lopatic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Arthur Gea | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Ioannis Xilas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Anton Matusevich - laatste wedstrijden
M25 Reus - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Remy Bertola | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - scratch | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |