WEDSTRIJD
22.05.19 | 1e ronde | Albert Alcaraz Ivorra | Cezar Cretu | 6-2, 6-2 | M15 Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Albert Alcaraz Ivorra vs. Cezar Cretu - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 1e ronde | Albert Alcaraz Ivorra | Cezar Cretu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay |
Albert Alcaraz Ivorra form & Cezar Cretu form
Albert Alcaraz Ivorra - laatste wedstrijden
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Albert Roglan | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Huelva - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Jules Okala | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 5-3, Julian Ocleppo - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
26.05.19 Finale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.19 Halve finale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.05.19 Kwartfinale | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Nicolae Frunza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Simion | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.05.19 Finale | vs. Marko Tepavac | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.19 Halve finale | vs. Adam Moundir | 5-7, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.19 Kwartfinale | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Anirudh Chandrasekar | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Daniel Svensson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Aly Shokeir | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Yeongseok Jeong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simonas Zukauskas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Reus - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Paul Cayre | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Spain F4 - Clay | ||||
08.02.18 2e ronde | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.18 1e ronde | vs. Jasper Felix Schiefer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Cezar Cretu - laatste wedstrijden
Bucharest - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |