WEDSTRIJD
26.05.21 | 1e ronde | Alberto Barroso Campos | Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-0 | M15 Marbella | Hard |
STATISTIEKEN
Alberto Barroso Campos | Gabriele Maria Noce | |
1e Service % | 30/49 (61%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/39 (64%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alberto Barroso Campos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alberto Barroso Campos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 3-0 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alberto Barroso Campos vs. Gabriele Maria Noce - onderlinge wedstrijden
26.05.21 | 1e ronde | Alberto Barroso Campos | Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Marbella | Hard |
Alberto Barroso Campos form & Gabriele Maria Noce form
Alberto Barroso Campos - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | wedstrijd detail |
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |