WEDSTRIJD
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Alberto Barroso Campos | Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
22.05.99, 24 Jaar
22.05.99, 24 Jaar
Alberto Barroso Campos vs. Joan B Borras Isern - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Alberto Barroso Campos | Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Alberto Barroso Campos form & Joan B Borras Isern form
Alberto Barroso Campos - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | wedstrijd detail |
Joan B Borras Isern - laatste wedstrijden
M15 Palmanova - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.12.20 Kwalif. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Seville - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |