WEDSTRIJD
25.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alberto Colas Sanchez | John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | M15 Tallahassee | I. hard |
STATISTIEKEN
Spain
19.05.00, 23 Jaar
19.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
14.08.01, 22 Jaar
14.08.01, 22 Jaar
Alberto Colas Sanchez vs. John Bernard - onderlinge wedstrijden
25.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alberto Colas Sanchez | John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Tallahassee | I. hard |
Alberto Colas Sanchez form & John Bernard form
Alberto Colas Sanchez - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-73, 0-3, - Alberto Colas Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 2-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alexander Razeghi | Alexander Razeghi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.11.23 Kwalif. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylel Gillam | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Alexander Stater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Francisco Rocha | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-3, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. William Peters | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Federico Moreno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Batlle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
John Bernard - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
16.11.23 Kwalif. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bancila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Nicholas Heng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Dunn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 South - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Oliver Okonkwo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Dynka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Phil Exner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brendan Boland | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Rowland Phillips | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Rafael Sotelo | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Tyler Zink | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Luke Phillips | 7-69, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mael Kes | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Waco - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Hernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-76, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Gerard Escandell Juan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Edwardsville - Hard | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chad Kissell | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Jesse Flores | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taha Baadi | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Zane Khan | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail |