WEDSTRIJD
30.07.20 | 1e ronde | Aldin Setkic | Hamid Reza Nadaf | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aldin Setkic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
2-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Aldin Setkic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Aldin Setkic | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Aldin Setkic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Aldin Setkic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
Aldin Setkic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aldin Setkic vs. Hamid Reza Nadaf - onderlinge wedstrijden
30.07.20 | 1e ronde | Aldin Setkic | Hamid Reza Nadaf | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Aldin Setkic form & Hamid Reza Nadaf form
Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | - | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Hamid Reza Nadaf - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 0-3, - Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sina Moghimi | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Amirali Ghavam | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 1-6, - Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makar Elesin | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Mihai Lupean | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rares Christian Haiduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 4-6, 0-4, - Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-2, - Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunes Talavar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail |