WEDSTRIJD
13.10.19 | Finale | Alec Adamson | Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 6-3, 6-2 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Alec Adamson | Jorge Brian Panta Herreros | |
1e Service % | 54/91 (59%) | 41/66 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/54 (67%) | 28/41 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/37 (59%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/66 (44%) | 33/91 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/157 (55%) | 70/157 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Alec Adamson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Alec Adamson | 1-2 | |
1-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alec Adamson | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Alec Adamson | 3-4 | |
3-5 | Jorge Brian Panta Herreros | |
Alec Adamson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alec Adamson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Alec Adamson | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
Alec Adamson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Alec Adamson | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Alec Adamson | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Adamson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Alec Adamson | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Adamson | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alec Adamson vs. Jorge Brian Panta Herreros - onderlinge wedstrijden
13.10.19 | Finale | Alec Adamson | Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
05.12.18 | 2e ronde | Jorge Brian Panta Herreros | Alec Adamson | 6-73, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Dominican Republic | Hard |
Alec Adamson form & Jorge Brian Panta Herreros form
Alec Adamson - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
26.09.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jorge Brian Panta Herreros - laatste wedstrijden
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |