WEDSTRIJD
16.10.20 | Kwartfinale | Alejandro Davidovich Fokina | Dennis Novak | 6-3, 2-6, 6-3 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Alejandro Davidovich Fokina | Dennis Novak | |
1e Service % | 56/79 (71%) | 52/89 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/56 (57%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/23 (35%) | 11/37 (30%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/89 (52%) | 39/79 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/168 (51%) | 82/168 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Dennis Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Dennis Novak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alejandro Davidovich Fokina vs. Dennis Novak - onderlinge wedstrijden
16.10.20 | Kwartfinale | Alejandro Davidovich Fokina | Dennis Novak | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
31.08.20 | 1e ronde | Alejandro Davidovich Fokina | Dennis Novak | 3-6, 6-4, 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Alejandro Davidovich Fokina form & Dennis Novak form
Alejandro Davidovich Fokina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vancouver - I. hard | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 3e ronde | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dennis Novak - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-75, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, - Dennis Novak - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Hugo Grenier | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |