WEDSTRIJD
01.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alejandro Moro Canas | Gianmarco Amatiste | 6-0, 6-1 | M25 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
09.05.00, 23 Jaar
09.05.00, 23 Jaar
Alejandro Moro Canas vs. Gianmarco Amatiste - onderlinge wedstrijden
01.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alejandro Moro Canas | Gianmarco Amatiste | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Faro | Hard |
Alejandro Moro Canas form & Gianmarco Amatiste form
Alejandro Moro Canas - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Gianmarco Amatiste - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Francisco Andreu Garcia | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Wuelfing | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-0, Benjamin Winter Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Coelho | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Allan Deschamps | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 3-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Mosciatti | 1-6, - Gianmarco Amatiste - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 6-0, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Simon Carr | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Francis Pare | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |