WEDSTRIJD
11.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Alejandro Moro Canas | Janmagnus Johnson | 6-3, 6-4 | M25 Orlando | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
11.08.00, 23 Jaar
11.08.00, 23 Jaar
Alejandro Moro Canas vs. Janmagnus Johnson - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Alejandro Moro Canas | Janmagnus Johnson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Orlando | Clay |
Alejandro Moro Canas form & Janmagnus Johnson form
Alejandro Moro Canas - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Janmagnus Johnson - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Del Castillo | 7-5, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Fletcher Scott | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.22 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jody Maginley | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Overmyer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Crawford | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Orlando - Clay | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Labrador | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmett Ward | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Memphis - Hard | ||||
14.08.19 2e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Keenan Mayo | 6-1, 4-2, Keenan Mayo - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Rettke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Michael Redlicki | 6-3, 1-0, Michael Redlicki - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Edwardsville - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Liam Caruana | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Bradley Frye | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Chamdani | 5-7, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaan Ravichander | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dillon Early | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Orlando - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. George Botezan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Anthony Jackie Tang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tyler Stice | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vero - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Baker Newman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Kohen | 7-65, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Nunez | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 Kwalif. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grey Hamilton | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |