WEDSTRIJD
13.12.19 | 2e ronde | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | Luka Pavlovic | |
1e Service % | 35/57 (61%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/58 (41%) | 19/57 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/115 (54%) | 53/115 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Luka Pavlovic | |
0-0 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
5-2 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-4 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Luka Pavlovic | |
2-6 |
3 | ||
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs. Luka Pavlovic - onderlinge wedstrijden
13.12.19 | 2e ronde | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen form & Luka Pavlovic form
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Facundo Mena | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexander Stater | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-72, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-4, 2-4, - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-1, 5-1, Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Lucca Guercio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail |
Luka Pavlovic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |