WEDSTRIJD
21.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Braynin | Caspar Schuetze | 6-1, 7-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.07.93, 30 Jaar
28.07.93, 30 Jaar
Aleksandr Braynin vs. Caspar Schuetze - onderlinge wedstrijden
21.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Braynin | Caspar Schuetze | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Aleksandr Braynin form & Caspar Schuetze form
Aleksandr Braynin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Caspar Schuetze - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
04.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |