WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Lobanov | Davud Amirov | 6-2, 4-0, - scratch | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
01.04.01, 23 Jaar
13642 $
01.04.01, 23 Jaar
13642 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.02.99, 25 Jaar
02.02.99, 25 Jaar
Aleksandr Lobanov vs. Davud Amirov - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Lobanov | Davud Amirov | 6-2, 4-0, Davud Amirov - scratch | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Aleksandr Lobanov form & Davud Amirov form
Aleksandr Lobanov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Albert Saar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 5-7, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kuang Qing Xu | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Grigory Shebekin | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-2, Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 0-2, - Aleksandr Lobanov - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Delicata | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Oscar Moraing | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Thando Longwe-Smit | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Mathieu Scaglia | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Mehdi Benchakroun | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Davud Amirov - laatste wedstrijden
M25 Doha - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |