WEDSTRIJD
15.09.21 | 1e ronde | Aleksandre Bakshi | Boris Butulija | 6-1, 2-6, 7-5 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandre Bakshi | Boris Butulija | |
1e Service % | 57/88 (65%) | 46/99 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 23/53 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/99 (47%) | 40/88 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 13 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Aleksandre Bakshi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Bakshi | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Aleksandre Bakshi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandre Bakshi vs. Boris Butulija - onderlinge wedstrijden
15.09.21 | 1e ronde | Aleksandre Bakshi | Boris Butulija | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Aleksandre Bakshi form & Boris Butulija form
Aleksandre Bakshi - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Klizan | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tamerlan Azizov | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-74, - Aleksandre Bakshi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jack Loge | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |