WEDSTRIJD
17.03.23 | 2e ronde | Aleksandre Metreveli | Ignacio Carou | 7-65, 1-6, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Aleksandre Metreveli | Ignacio Carou | |
1e Service % | 70/106 (66%) | 74/106 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/70 (53%) | 45/74 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/36 (53%) | 15/32 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/106 (43%) | 50/106 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/212 (48%) | 110/212 (52%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Metreveli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandre Metreveli vs. Ignacio Carou - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | 2e ronde | Aleksandre Metreveli | Ignacio Carou | 7-65, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Aleksandre Metreveli form & Ignacio Carou form
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ignacio Carou - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |