WEDSTRIJD
08.09.22 | 2e ronde | Aleksandre Metreveli | Matthias Ujvary | 5-1, - scratch | M15 Budapest | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandre Metreveli | Matthias Ujvary | |
1e Service % | 10/22 (45%) | 11/16 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/10 (90%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/16 (56%) | 7/22 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 24/38 (63%) | 14/38 (37%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aleksandre Metreveli | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matthias Ujvary | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Matthias Ujvary | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandre Metreveli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Matthias Ujvary | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandre Metreveli | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 |
2 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
05.07.04, 19 Jaar
10351 $
05.07.04, 19 Jaar
10351 $
Aleksandre Metreveli vs. Matthias Ujvary - onderlinge wedstrijden
08.09.22 | 2e ronde | Aleksandre Metreveli | Matthias Ujvary | 5-1, Matthias Ujvary - scratch | wedstrijd detail | M15 Budapest | Hard |
Aleksandre Metreveli form & Matthias Ujvary form
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Matthias Ujvary - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michel Hopp | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Peter Heller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Tobias Smoliner | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Savva Polukhin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Niccolo Catini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Razvan Baiant | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Louis Wessels | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yannik Kelm | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Michal Novansky | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ondrej Horak | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |