Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
09.07.02, 21 Jaar
09.07.02, 21 Jaar
Aleksei Khomich vs. Alberto Orso - onderlinge wedstrijden
06.04.21 | Kwalif. | Aleksei Khomich | Alberto Orso | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Aleksei Khomich form & Alberto Orso form
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alberto Orso - laatste wedstrijden
M15 Perugia - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Moroni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Campo | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Antonio Campo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 7-63, 3-0, Bulat Galiev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constant De La Bassetiere | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.06.20 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Pasquale De Giorgio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Croatia F2 - Clay | ||||
10.03.18 | vs. Flemming Peters | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |