WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Alen Rogic Hadzalic | Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 10-6 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
21.04.97, 26 Jaar
21.04.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alen Rogic Hadzalic vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Alen Rogic Hadzalic | Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alen Rogic Hadzalic form & Zura Tkemaladze form
Alen Rogic Hadzalic - laatste wedstrijden
M15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Rohrer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Eric Morris | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Eric Morris | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 7-62, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Sanchez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rovinj - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Deni Zmak | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Matic Spec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-77, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tino Kovacic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |