WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Bega | Glenn Smits | 6-1, 6-1 | Rennes Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Alessandro Bega | Glenn Smits | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/28 (89%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/48 (58%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Glenn Smits | |
0-0 | ||
Alessandro Bega | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Glenn Smits | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Glenn Smits | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Glenn Smits | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Bega | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Glenn Smits | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
Alessandro Bega vs. Glenn Smits - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Bega | Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
Alessandro Bega form & Glenn Smits form
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Glenn Smits - laatste wedstrijden
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |