WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coccioli | Josh Reid | 7-5, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
05.08.02, 21 Jaar
05.08.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
23.03.01, 23 Jaar
23.03.01, 23 Jaar
Alessandro Coccioli vs. Josh Reid - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coccioli | Josh Reid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alessandro Coccioli form & Josh Reid form
Alessandro Coccioli - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Kim | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Tomasetto | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Loann Massard | 7-5, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Umberto Giovannini | 6-75, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ludovico Vaccari | 6-1, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Hoskins | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Walewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kotan | 6-74, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Filippo Mazzola | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 1-0, Ighor Halmenschlager Reis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 7-64, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Josh Reid - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Boeckli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Lusovsky | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Calin Manda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 3-0, Mihai Razvan Marinescu - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 7-69, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Shvangiradze | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cooper | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 4-0, Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Massacri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Buechi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Birtan Duran | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |