WEDSTRIJD
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro-Damiano Ventre | Tomas Farjat | 6-0, 5-1, - scratch | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Brazil
26.06.85, 38 Jaar
26.06.85, 38 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alessandro-Damiano Ventre vs. Tomas Farjat - onderlinge wedstrijden
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro-Damiano Ventre | Tomas Farjat | 6-0, 5-1, Tomas Farjat - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Farjat | Alessandro-Damiano Ventre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alessandro-Damiano Ventre form & Tomas Farjat form
Alessandro-Damiano Ventre - laatste wedstrijden
M15 Fountain - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Charlap | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 7-64, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Farjat | 6-0, 5-1, Tomas Farjat - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-66, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Farjat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Nagoudi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Chakrouni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 6-73, 6-2, 14-16 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Justin Roberts | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Alexandre Bedouet | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Jody Maginley | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leighton Allen | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Claremont - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Sigouin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Piers Foley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Tomas Farjat - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 7-5, 4-6, 4-1, Nicolas Bruna - scratch | wedstrijd detail |