WEDSTRIJD
26.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | 7-5, 7-5 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | |
1e Service % | 47/72 (65%) | 42/67 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/47 (77%) | 30/42 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/67 (42%) | 24/72 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Giannessi vs. Tallon Griekspoor - onderlinge wedstrijden
26.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Alessandro Giannessi form & Tallon Griekspoor form
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Tallon Griekspoor - laatste wedstrijden
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - scratch | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - scratch | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |