WEDSTRIJD
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessio Vasquez Gehrke | Mick Veldheer | 6-1, 0-6, 11-9 | M25 Meerbusch | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
09.06.03, 20 Jaar
09.06.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alessio Vasquez Gehrke vs. Mick Veldheer - onderlinge wedstrijden
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Alessio Vasquez Gehrke | Mick Veldheer | 6-1, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | M25 Meerbusch | Clay |
Alessio Vasquez Gehrke form & Mick Veldheer form
Alessio Vasquez Gehrke - laatste wedstrijden
M25 Harlingen - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kyle Kang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Brayden Michna | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Zeuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Can Franke | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Kwalif. | vs. Ivan Sergeyev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-0, 3-0, David De Hoyos Rodriguez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Mika Lipp | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Simons | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lewie Lane | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mick Veldheer - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
19.01.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |