WEDSTRIJD
26.04.21 | Kwalif. | Alex Molcan | Vitaliy Sachko | 6-1, 6-2 | Ostrava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alex Molcan | Vitaliy Sachko | |
1e Service % | 21/44 (48%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/21 (76%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/23 (74%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/47 (51%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Molcan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Molcan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alex Molcan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Molcan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Molcan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Molcan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Molcan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alex Molcan vs. Vitaliy Sachko - onderlinge wedstrijden
26.04.21 | Kwalif. | Alex Molcan | Vitaliy Sachko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay |
Alex Molcan form & Vitaliy Sachko form
Alex Molcan - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 3-6, 0-3, - Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hugo Grenier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. David Goffin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-65, Dimitar Kuzmanov - scratch | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
17.09.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 7-69, 7-65, 1-6, 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |