WEDSTRIJD
27.09.21 | Kwalif. | Alex Rybakov | Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-1 | Murcia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alex Rybakov | Carlos Sanchez Jover | |
1e Service % | 36/47 (77%) | 35/47 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/36 (58%) | 16/35 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 20/47 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alex Rybakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alex Rybakov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Alex Rybakov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Carlos Sanchez Jover | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alex Rybakov vs. Carlos Sanchez Jover - onderlinge wedstrijden
27.09.21 | Kwalif. | Alex Rybakov | Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
Alex Rybakov form & Carlos Sanchez Jover form
Alex Rybakov - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | - | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Carlos Sanchez Jover - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail |