WEDSTRIJD
12.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | 6-3, 7-5 | Iasi Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 25/67 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandar Lazarov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Alexandar Lazarov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandar Lazarov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandar Lazarov | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandar Lazarov vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | Kwalif. | Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | Manama Challenger | Hard |
12.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Iasi Challenger | Clay |
12.07.18 | Kwartfinale | Johannes Haerteis | Alexandar Lazarov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Austria F2 | Clay |
Alexandar Lazarov form & Johannes Haerteis form
Alexandar Lazarov - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
21.11.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Halve finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |