WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Alexander Donski | Tim Handel | 6-3, 3-6, 6-2 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Alexander Donski | Tim Handel | |
1e Service % | 58/105 (55%) | 56/79 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/58 (69%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/47 (47%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/79 (44%) | 43/105 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/184 (53%) | 87/184 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Donski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Donski | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Donski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Donski | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexander Donski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Donski | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Donski | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Donski | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Donski | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Donski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Donski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Donski | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Donski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Donski vs. Tim Handel - onderlinge wedstrijden
30.03.23 | 2e ronde | Tim Handel | Alexander Donski | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Saint | I. hard |
08.10.21 | Kwartfinale | Alexander Donski | Tim Handel | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Alexander Donski form & Tim Handel form
Alexander Donski - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-76, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Gabriel | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-4, 2-6, 0-3, - Alexander Donski - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Seongbin Sim | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilie Cazac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | - | wedstrijd detail |
Tim Handel - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |