WEDSTRIJD
18.04.21 | Finale | Alexander Erler | Arthur Cazaux | 6-2, 4-6, 7-5 | M25 Meerbusch | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Erler | Arthur Cazaux | |
1e Service % | 60/93 (65%) | 55/85 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/60 (67%) | 42/55 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/85 (38%) | 33/93 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/178 (52%) | 86/178 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Erler vs. Arthur Cazaux - onderlinge wedstrijden
18.04.21 | Finale | Alexander Erler | Arthur Cazaux | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Meerbusch | Clay |
Alexander Erler form & Arthur Cazaux form
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Arthur Cazaux - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 4-6, 7-5, 2-1, - Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
15.03.24 2e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-76, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 7-64, 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-2, 6-73, 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Enzo Couacaud | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Patrick Kypson | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |