WEDSTRIJD
19.02.21 | Kwartfinale | Alexander Erler | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 4-6, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Alexander Erler | Jose Fco. Vidal Azorin | |
1e Service % | 66/97 (68%) | 75/103 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/66 (68%) | 46/75 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 15/28 (54%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/103 (41%) | 35/97 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/200 (52%) | 96/200 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Erler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Erler | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Erler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Erler vs. Jose Fco. Vidal Azorin - onderlinge wedstrijden
19.02.21 | Kwartfinale | Alexander Erler | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alexander Erler form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Jose Fco. Vidal Azorin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre 1 - Clay | ||||
03.01.23 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.09.22 Halve finale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |