WEDSTRIJD
31.07.20 | 1e ronde | Alexander Jhun | Sean Hodkin | 2-6, 6-4, 10-6 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Jhun | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Sean Hodkin | |
0-0 | ||
Alexander Jhun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-1 | Sean Hodkin | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Alexander Jhun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Sean Hodkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Alexander Jhun | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-5 | Sean Hodkin | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-6 |
2 | ||
Alexander Jhun | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sean Hodkin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Jhun | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Alexander Jhun | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
Alexander Jhun | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Sean Hodkin | |
0-0 | ||
Alexander Jhun | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Sean Hodkin | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Alexander Jhun | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 1-2 | |
2-2 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 3-3 | |
3-4 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 5-4 | |
5-5 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 5-6 | |
6-6 | Sean Hodkin | |
Alexander Jhun | 8-6 | |
9-6 | Sean Hodkin | |
10-6 |
United Kingdom
08.05.95, 28 Jaar
14061 $
08.05.95, 28 Jaar
14061 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
31.10.98, 25 Jaar
22548 $
31.10.98, 25 Jaar
22548 $
Alexander Jhun vs. Sean Hodkin - onderlinge wedstrijden
31.07.20 | 1e ronde | Alexander Jhun | Sean Hodkin | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
11.09.17 | 2e ronde van de kwal. | Sean Hodkin | Alexander Jhun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Great Britain | Hard |
Alexander Jhun form & Sean Hodkin form
Alexander Jhun - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
02.08.20 1e ronde | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Julian Cash | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Henry Patten | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Joshua Paris | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-4, - Alexander Jhun - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Mason Recci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Marcus Willis | 7-67, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Roman Blokhin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Chukang Wang | 4-6, 0-3, - Alexander Jhun - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Chuev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Elliott Farmer | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Kay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. George Foster | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Seifert | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Millen Hurrion | 6-1, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Millen Hurrion | 6-1, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Zandrix Acob | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sean Hodkin - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marcus Walters | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Quayle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Christopher Papa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jibran Akhtar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Vives Martinez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Anthony Wright | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Trattles | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Freddy Blaydes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Henry Searle | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Finn Bass | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Luka Petrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Coquelin | 6-1, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail |