Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse 14.02.2020

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse 14.02.2020 - M25 Lima - confrontatie

WEDSTRIJD

14.02.20KwartfinaleAlexander Merino/Manuel Pena Lopez Gonzalo Bueno/Ignacio Buse 6-4, 6-4 Peru M25 Lima Clay

STATISTIEKEN

6-4

Alexander Merino
Peru
31.08.92, 29 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Peru
03.04.04, 17 Jaar







Gonzalo Bueno
Manuel Pena Lopez
Argentina
10.02.98, 23 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Peru
25.03.04, 17 Jaar




Ignacio Buse
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse - onderlinge wedstrijden

14.02.20KwartfinaleAlexander Merino/Manuel Pena LopezGonzalo Bueno/Ignacio Buse6-4, 6-4 wedstrijd detailPeru M25 Lima Clay

Alexander Merino form & Gonzalo Bueno form

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - laatste wedstrijden

Argentina M25 Hurlingham - Clay
06.03.20
Kwartfinale
vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.03.20
Halve finale
vs. Ignacio Carou/Francisco Comesana4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
03.03.20
1e ronde
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante4-6, 6-2, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Argentina M25 Cordoba - Clay
01.03.20
Finale
vs. Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim3-6, 6-1, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
29.02.20
Halve finale
vs. Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi/Ignacio Buse - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
28.02.20
Kwartfinale
vs. Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Gonzalo Villanueva7-65, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Uruguay M25 Punta - Clay
22.02.20
Finale
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
21.02.20
Halve finale
vs. Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea7-5, 7-64 overwinningwedstrijd detail
20.02.20
Kwartfinale
vs. Nicolas Alberto Arreche/Juan Ignacio Galarza4-6, 6-3, 10-8 overwinningwedstrijd detail
18.02.20
1e ronde
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
15.02.20
Halve finale
vs. Nicolas Alvarez/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.02.20
1e ronde
vs. Pedro Iamachkine/Bautista Vilicich6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Weston - Clay
02.02.20
Finale
vs. Boris Arias/Daniel Dutra Da Silva4-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
01.02.20
Halve finale
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
31.01.20
Kwartfinale
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.01.20
1e ronde
vs. Filip Bergevi/Simon Freund7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Mateus Alves/Genaro Alberto Olivieri7-66, 2-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
1e ronde
vs. Ivar Aramburu Contreras/Joao Victor Ortega6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
17.01.20
Kwartfinale
vs. David Fox/Mark Whitehouse5-7, 6-2, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
1e ronde
vs. Jack Vance/Chris Wettengel6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA Champaign Challenger - I. hard
14.11.19
Kwartfinale
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
01.07.19
Halve finale
vs. Siddhant Banthia/Jake Hersey6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde
vs. Rob Reynolds/Egill Sigurdsson6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Finale
vs. David Pichler/Alexander Weis5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
01.07.19
Kwartfinale
vs. Duje Ajdukovic/Alen Rogic Hadzalic6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
24.06.19
Finale
vs. Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt7-5, 7-64 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde
vs. Tristan Boyer/Marco Saffratti6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Gonzalo Bueno/Ignacio Buse - laatste wedstrijden

Peru Lima 2 - Clay
28.10.21
Kwartfinale
vs. Hernan Casanova/Andrea Collarini3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.10.21
1e ronde
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-2, 0-0, Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino - scratchoverwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
15.10.21
Halve finale
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.21
Kwartfinale
vs. Gilbert Klier Junior/Joao Lucas Reis Da Silva Gilbert Klier Junior/Joao Lucas Reis Da Silva - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
13.10.21
1e ronde
vs. Enrique Bogo/Joao Marcos Nusdeo5-7, 7-5, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
09.10.21
Halve finale
vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 6-2, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
08.10.21
Kwartfinale
vs. Luca Castelnuovo/Oriol Roca Batalla6-71, 6-1, 10-7 overwinningwedstrijd detail
06.10.21
1e ronde
vs. Duilio Vallebuona/Gabriel Alejandro Villanueva6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Peru Lima Challenger - Clay
30.09.21
Kwartfinale
vs. Francisco Cerundolo/Camilo Ugo Carabelli5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.09.21
1e ronde
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
14.02.20
Kwartfinale
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Oscar Jose Gutierrez/Joao Pedro Sorgi Oscar Jose Gutierrez/Joao Pedro Sorgi - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
04.02.20
1e ronde
vs. Orlando Luz/Rafael Matos0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
<