WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Orlov | Mai Gao | 6-3, 4-6, 10-8 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
28.09.04, 19 Jaar
28.09.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
23.01.03, 21 Jaar
23.01.03, 21 Jaar
Alexander Orlov vs. Mai Gao - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Orlov | Mai Gao | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alexander Orlov form & Mai Gao form
Alexander Orlov - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Garcia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Batista | 3-6, 7-63, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Wood | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. William Jucha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 0-3, - Alexander Orlov - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 5-7, 7-64, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Werren | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jake Bhangdia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-74, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail |
Mai Gao - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Kwalif. | vs. Mikail Alimli | 7-66, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 3-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Haefele | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Verdier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Volonski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pecorella | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-74, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
China F10 - Hard | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Wu (2000) | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
China F9 - Hard | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yong Jia Cai | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |