WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde | Alexander Ritschard | Brydan Klein | 6-1, 3-1, - scratch | Savannah Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Ritschard | Brydan Klein | |
1e Service % | 24/36 (67%) | 19/39 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 12/36 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/75 (64%) | 27/75 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Ritschard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ritschard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Ritschard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexander Ritschard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Ritschard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Ritschard vs. Brydan Klein - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde | Alexander Ritschard | Brydan Klein | 6-1, 3-1, Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail | Savannah Challenger | Clay |
Alexander Ritschard form & Brydan Klein form
Alexander Ritschard - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-79, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | - | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 2-1, Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tennys Sandgren | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 3-6, 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mayo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Keegan Smith | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail |
Brydan Klein - laatste wedstrijden
M25 Geelong - Grass | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
03.02.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.20 2e ronde | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
14.11.19 3e ronde | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail |