Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
New Zeland
02.06.97, 26 Jaar
02.06.97, 26 Jaar
Alexander Weis vs. Rob Reynolds - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | Kwalif. | Alexander Weis | Rob Reynolds | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Alexander Weis form & Rob Reynolds form
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |
Rob Reynolds - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.12.22 Kwalif. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.12.22 Kwalif. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.06.20 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
31.12.19 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.19 Kwalif. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Thailand F6 - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - scratch | wedstrijd detail |