WEDSTRIJD
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexander Weis | Vladimir Filip | 6-2, 6-4 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
Alexander Weis vs. Vladimir Filip - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexander Weis | Vladimir Filip | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Alexander Weis form & Vladimir Filip form
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |
Vladimir Filip - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail |