WEDSTRIJD
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Wolfschmidt | Maurus Malgiaritta | 6-4, 3-6, 10-7 | M25 Most | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
15.03.00, 24 Jaar
15.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
24.07.01, 22 Jaar
24.07.01, 22 Jaar
Alexander Wolfschmidt vs. Maurus Malgiaritta - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Wolfschmidt | Maurus Malgiaritta | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Most | Clay |
Alexander Wolfschmidt form & Maurus Malgiaritta form
Alexander Wolfschmidt - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Da Silva | 6-0, 6-78, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniels Tens | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Frederick Cantos Siemers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Faniel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | - | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Maurus Malgiaritta - laatste wedstrijden
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Frederik Siebold | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christophe Pognon | 6-2, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Cesar Bourgois | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Federico Valle | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Hamzaoui | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. David Fix | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Rodrigo Alujas | 7-61, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enea Ramelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Henry Bernet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 6-75, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Marco Berti | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |