WEDSTRIJD
02.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Wolfschmidt | Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-2 | M15 Quinta | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
15.03.00, 24 Jaar
15.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
10.04.92, 31 Jaar
10.04.92, 31 Jaar
Alexander Wolfschmidt vs. Sizya Ernest Kivanda - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Wolfschmidt | Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Quinta | Hard |
Alexander Wolfschmidt form & Sizya Ernest Kivanda form
Alexander Wolfschmidt - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Da Silva | 6-0, 6-78, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniels Tens | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Frederick Cantos Siemers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Faniel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | - | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Sizya Ernest Kivanda - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
22.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |