WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandr Binda | Maxim Krapivin | 6-3, 6-2 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexandr Binda | Maxim Krapivin | |
1e Service % | 42/64 (66%) | 49/76 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/22 (36%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/76 (57%) | 30/64 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandr Binda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
1-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandr Binda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandr Binda | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandr Binda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexandr Binda | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandr Binda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandr Binda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandr Binda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandr Binda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.12.99, 24 Jaar
12.12.99, 24 Jaar
Alexandr Binda vs. Maxim Krapivin - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandr Binda | Maxim Krapivin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Alexandr Binda form & Maxim Krapivin form
Alexandr Binda - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Maxim Krapivin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |