Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021 - M15 St. Petersburg - confrontatie

WEDSTRIJD

07.04.211e rondeAlexandr Binda/Matvey Minin Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 4-6, 7-5, 10-5 Russia M15 St. I. hard

STATISTIEKEN

10-5

Alexandr Binda
Russia
22.09.01, 19 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Estonia
10.04.87, 34 Jaar







Vladimir Ivanov
Matvey Minin
Russia
28.06.01, 19 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Ukraine
28.04.96, 24 Jaar




Maxim Ratniuk
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - onderlinge wedstrijden

07.04.211e rondeAlexandr Binda/Matvey MininVladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 wedstrijd detailRussia M15 St. I. hard

Alexandr Binda/Matvey Minin - laatste wedstrijden

Russia M15 St. - I. hard
08.04.21
Kwartfinale
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.04.21
1e ronde
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 overwinningwedstrijd detail

Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden

Russia M15 St. - I. hard
15.04.21
Kwartfinale
vs. Naoki Tajima/Alexey Zakharov6-2, 3-6, 11-13 nederlaagwedstrijd detail
13.04.21
1e ronde
vs. Petr Bar Biryukov/Egor Novikov7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 St. - I. hard
07.04.21
1e ronde
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-4, 5-7, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Russia M15 Kazan - I. hard
11.03.21
Kwartfinale
vs. Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
09.03.21
1e ronde
vs. Sergey Bolotov/Ilia Simakin7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan M25 Aktobe - I. hard
22.02.20
Finale
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov5-7, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
21.02.20
Halve finale
vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov Yunseong Chung/Djurabeck Karimov - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
20.02.20
Kwartfinale
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 7-61 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Dmitry Bezborodov/Danil Ozernoy6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan M25 Aktobe - I. hard
11.02.20
1e ronde
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov3-6, 7-66, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Estonia M15 Parnu - Clay
15.07.19
Halve finale
vs. Peter Goldsteiner/Eero Vasa6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
Finale
vs. Kenneth Raisma/Jurgen Zopp3-6, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde
vs. Kristofer Siimar/Mattias Siimar6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
Kwartfinale
vs. Daniil Glinka/Johannes Seeman6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Russia M25 Kazan - I. hard
21.01.19
1e ronde
vs. Timur Kiuamov/Konstantin Kravchuk2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Estonia Estonia F3 - I. hard
05.11.18
Halve finale
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 7-64 overwinningwedstrijd detail
05.11.18
1e ronde
vs. Roni Mikael Hietaranta/Alexander Georg Mandma6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.11.18
Finale
vs. Janis Podzus/Martins Podzus3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.18
Kwartfinale
vs. Denys Klok/Joshua Paris6-4, 2-1, Denys Klok/Joshua Paris - scratchoverwinningwedstrijd detail
Estonia Estonia F2 - Carpet
29.10.18
Finale
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 1-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
29.10.18
1e ronde
vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.10.18
Kwartfinale
vs. Yanais Laurent/Lukas Mugevicius6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
29.10.18
Halve finale
vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Russia Russia F3 - I. hard
12.03.18
Halve finale
vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin6-2, 4-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
12.03.18
1e ronde
vs. Matvey Khomentovskiy/Lukas Ollert7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.03.18
Kwartfinale
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<