WEDSTRIJD
12.10.20 | 1e ronde | Alexandre Muller | Jay Clarke | 6-1, 3-6, 6-3 | Lisbon Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandre Muller | Jay Clarke | |
1e Service % | 43/67 (64%) | 43/69 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 25/43 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/69 (51%) | 23/67 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/136 (58%) | 57/136 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexandre Muller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandre Muller | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandre Muller | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandre Muller vs. Jay Clarke - onderlinge wedstrijden
31.01.22 | Kwalif. | Jay Clarke | Alexandre Muller | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
18.11.20 | 2e ronde | Alexandre Muller | Jay Clarke | 7-62, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
12.10.20 | 1e ronde | Alexandre Muller | Jay Clarke | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay |
03.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Jay Clarke | Alexandre Muller | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Budapest Challenger | I. hard |
09.03.17 | 2e ronde | Jay Clarke | Alexandre Muller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F9 | Clay |
Alexandre Muller form & Jay Clarke form
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Jay Clarke - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |