WEDSTRIJD
08.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandre Ruscica | Kuzey Cekirge | 4-6, 6-3, 10-8 | M25 Vale | Hard |
STATISTIEKEN
France
27.05.93, 30 Jaar
27.05.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
Alexandre Ruscica vs. Kuzey Cekirge - onderlinge wedstrijden
08.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandre Ruscica | Kuzey Cekirge | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | M25 Vale | Hard |
Alexandre Ruscica form & Kuzey Cekirge form
Alexandre Ruscica - laatste wedstrijden
M15 Bressuire - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Thursfield | 1-6, 1-3, - Alexandre Ruscica - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 0-3, - Alexandre Ruscica - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 5-7, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Luc Hoeijmans | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Malige | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lons - I. hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Paganetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. William Jucha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Boulanger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Mistretta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Benjamin Hannestad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Sole | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |