WEDSTRIJD
08.02.21 | Kwalif. | Alexandre Ruscica | Youssef Labbene | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
27.05.93, 30 Jaar
27.05.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
12.09.04, 19 Jaar
12.09.04, 19 Jaar
Alexandre Ruscica vs. Youssef Labbene - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | Kwalif. | Alexandre Ruscica | Youssef Labbene | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alexandre Ruscica form & Youssef Labbene form
Alexandre Ruscica - laatste wedstrijden
M15 Bressuire - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Thursfield | 1-6, 1-3, - Alexandre Ruscica - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 0-3, - Alexandre Ruscica - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 5-7, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Luc Hoeijmans | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Malige | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lons - I. hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Paganetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. William Jucha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Boulanger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Mistretta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Sole | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Benjamin Hannestad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Youssef Labbene - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 0-6, 1-3, - Youssef Labbene - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jadoun | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Benito Sanchez Martinez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madhwin Kamath | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Nagoudi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fredrik Lundquist | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 6-78, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |