WEDSTRIJD
19.06.17 | Kwalif. | Alexandre Tsuchiya | Agustin Suarez Gonzalez | 6-1, 6-0 | Argentina F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
13.04.93, 30 Jaar
13.04.93, 30 Jaar
Alexandre Tsuchiya vs. Agustin Suarez Gonzalez - onderlinge wedstrijden
19.06.17 | Kwalif. | Alexandre Tsuchiya | Agustin Suarez Gonzalez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Argentina F3 | Clay |
Alexandre Tsuchiya form & Agustin Suarez Gonzalez form
Alexandre Tsuchiya - laatste wedstrijden
Brazil F8 - Clay | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Joao Souza | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Aaron Schmid | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brazil F7 - Clay | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 1-4, - Alexandre Tsuchiya - scratch | wedstrijd detail | |
Brazil F6 - Clay | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Christian Lindell | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brazil F5 - Clay | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Miguel Fernando Pereira | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Jose Olivares | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F14 - Hard | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F13 - Clay | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F12 - Clay | ||||
26.07.18 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde | vs. Joao Guerra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
14.05.18 1e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
10.05.18 2e ronde | vs. Rafael Matos | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
02.05.18 2e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.18 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brazil F1 - Clay | ||||
25.04.18 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.18 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
29.11.17 2e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
25.11.17 Halve finale | vs. Jose Pereira | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.17 Kwartfinale | vs. Tigre Hank | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.17 2e ronde | vs. Igor Sao Thiago | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
13.11.17 1e ronde | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
30.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Lodis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Agustin Suarez Gonzalez - laatste wedstrijden
Argentina F12 - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Rengel Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chile F2 - Clay | ||||
28.11.17 1e ronde | vs. Juan Carlos Saez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.17 Kwalif. | vs. Martin Facundo Carrizo | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Cuevas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F1 - Clay | ||||
22.11.17 1e ronde | vs. Victor Nunez | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Tomas Gerini | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Ignacio Moine | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Alexis Gurmendi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Pairetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Argentina F8 - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Do Porto | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Marcelino Solari | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Arze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Aranguren | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.09.17 Kwalif. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Pairetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Tomas Basail | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Agustin Adrian Madrid Rocca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berne | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Galdon | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
19.06.17 Kwalif. | vs. Alexandre Tsuchiya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail |