WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
21.08.99, 24 Jaar
21.08.99, 24 Jaar
Alexandros Skorilas vs. Dominik Langmajer - onderlinge wedstrijden
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Jerusalem | Hard |
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Alexandros Skorilas form & Dominik Langmajer form
Alexandros Skorilas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Dominik Langmajer - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |