WEDSTRIJD
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Lawrence Bataljin | 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Alexandros Skorilas vs. Lawrence Bataljin - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Lawrence Bataljin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
21.05.18 | Kwalif. | Alexandros Skorilas | Lawrence Bataljin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Bosnia & | Clay |
Alexandros Skorilas form & Lawrence Bataljin form
Alexandros Skorilas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |