WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Thomas George Brun | 7-5, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
22.11.02, 21 Jaar
22.11.02, 21 Jaar
Alexandros Skorilas vs. Thomas George Brun - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Thomas George Brun | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Alexandros Skorilas form & Thomas George Brun form
Alexandros Skorilas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Thomas George Brun - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rik Muller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Stater | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Pauly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manfredi Graziani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Czaczkowski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Hobart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Nakagawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Andic | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Holder | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruva Mulye | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |