WEDSTRIJD
07.10.21 | 2e ronde | Alexey Vatutin | Martin Damm | 6-2, 6-2 | M25 Nevers | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexey Vatutin | Martin Damm | |
1e Service % | 33/56 (59%) | 35/47 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 17/56 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Martin Damm | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Martin Damm | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexey Vatutin vs. Martin Damm - onderlinge wedstrijden
07.10.21 | 2e ronde | Alexey Vatutin | Martin Damm | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Nevers | I. hard |
Alexey Vatutin form & Martin Damm form
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Martin Damm - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 2-1, Tommy Paul - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-61, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Marius Copil | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Sousa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Paul Jubb | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Michelsen | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Denis Kudla | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail |