WEDSTRIJD
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexey Vatutin | Pavel Nejedly | 6-0, 6-0 | Brest Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexey Vatutin | Pavel Nejedly | |
1e Service % | 20/41 (49%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 2/14 (14%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/36 (69%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Alexey Vatutin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Alexey Vatutin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexey Vatutin vs. Pavel Nejedly - onderlinge wedstrijden
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexey Vatutin | Pavel Nejedly | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Brest Challenger | I. hard |
Alexey Vatutin form & Pavel Nejedly form
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Pavel Nejedly - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - scratch | wedstrijd detail |