WEDSTRIJD
28.10.20 | 1e ronde | Alexey Zakharov | Dominik Langmajer | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Alexey Zakharov | Dominik Langmajer | |
1e Service % | 29/54 (54%) | 27/42 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/29 (86%) | 17/27 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 8/15 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/42 (40%) | 15/54 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Zakharov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Zakharov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Alexey Zakharov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexey Zakharov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Zakharov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexey Zakharov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dominik Langmajer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
21.08.99, 24 Jaar
21.08.99, 24 Jaar
Alexey Zakharov vs. Dominik Langmajer - onderlinge wedstrijden
28.10.20 | 1e ronde | Alexey Zakharov | Dominik Langmajer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Alexey Zakharov form & Dominik Langmajer form
Alexey Zakharov - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Dominik Langmajer - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |